Фінал всеукраїнської Аграрної ліги КВН

7 червня, на базі Таврійського державного агротехнологічного університету пройшов фінал Аграрної Ліги КВН. Участь у грі взяли команди з Полтави, Миколаєва, Сум, Ніжина, Херсона, Харкова, Умані та Білій Церкві.

Участь у фіналі взяла і команда ТДАТУ “УТ-1″, керівником якої є заступник декана факультету економіки та бізнесу Олена Олегівна Васильченко.

За результатами гри III місце завоювали гості з Білоцерківського національного університету ” Чернозем в шоколаде “, II – команда Уманського національного університету садівництва “Made in UNUS”.

А ось I місце розділили між собою відразу три команди, завоювавши при цьому різні титули. Так, команда Харківського національного аграрного університету завоювала Кубок ” Золоте колосся “, а команда “СМТ” (Полтавська державна аграрна академія) стала Чемпіоном Аграрної Ліги КВН.

Ну а головний приз – Кубок Аграрної ліги КВН виборола мелітопольська команда. Абсолютними переможцями гри стала команда ТДАТУ “УТ-1”.

Факультет економіки і бізнесу вітає хлопців з цим досягненням! Ми вас любимо!