ФЕБ на ХІІ-му Зльоті відмінників навчання-2017

Студенти факультету економіки та бізнесу завжди показують відмінні результати як у навчанні, так і в культурно-масових, і в спортивних заходах. Ми перемагаємо в олімпіадах, займаємо перші місця серед наукових робіт, наші культурні діячі стають лауреатами музичних і танцювальних конкурсів, а спортсмени здобувають перемогу y чемпіонатах та спартакіадах. Тож цього року на Зльоті відмінників ТДАТУ, який проходив з 8 по 10 вересня на березі Азовського моря, нам було чим здивувати і похвалитися.
За традицією, в перший день зльоту проводиться наукова конференція, в якій студенти з кожного факультету виступають з доповіддю. В цей раз від ФЕБ свою роботу презентувала Швігл Євгенія, студентка 21 групи МБ ПТ, яка зуміла зацікавити та привернути увагу аудиторії. До речі, Євгенія була нагороджена ректорською стипендією за відмінні успіхи у навчанні, досягнення у науковій діяльності та активну участь у громадському житті університету.

Відзначилися ми і у спортивних заходах. Результати, як завжди, втішають:
• стрибки у довжину з місця (естафета) – 3 місце;
• кидки в баскетбольне кільце – 1 місце;
• дартс – 2 місце. Як і кожного року, у команді для метання дротиків в мішень був наш декан, Карман Сергій Вікторович, який показав вражаючі результати.

Впродовж всього зльоту наші студенти були активними і ні разу не залишилися в стороні. Ми створювали фігури з піску, виступали для всіх у вечірніх заходах, грали проти команди викладачів у волейбол, допомагали в організаційних моментах і просто весело і з користю проводили час. Ми добре відпочили, зуміли відзначитись і ще раз підтвердили, що на факультеті економіки та бізнесу навчаються найкращі студенти!