Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Аудиторії

Аудиторії
2.203
2.204
2.220
АУДИТОРІЯ 2.203

Площа аудиторії – 20 кв. м. Аудиторія, у якій переважно відбуваються семінарські та практичні заняття з наступних дисциплін: «Менеджмент в публічному управлінні», «Основи самоменеджменту», «Публічна політика», «Основи права», «Теорія організації», «Основи публічного управління». Невеликий розмір аудиторії робить її затишною та сприяє кращому засвоєнню матеріалу студентами денного та заочного відділень, а також дозволяє проводити обговорення   сучасних аспектів публічного управління, менеджменту та права. Семінарські заняття, що проводяться у аудиторії 2.203, часто включають в себе перевірку самостійного опрацювання матеріалу, а саме, доповіді студентами рефератів та есе з проблемних питань. Аудиторію оснащено сучасними зручними меблями.

АУДИТОРІЯ 2.204

Площа аудиторії – 68,4 кв. м. Мультимедійна лекційна аудиторія призначена для проведення лекцій, презентацій та інших навчально-виховних заходів. Велика аудиторія, яка вміщує понад 50 осіб.  Аудиторію оснащено великою мультимедійною дошкою та проектором, що дає можливість викладачам робити візуальний супровід лекцій,   для кращого засвоєння навчального матеріалу.  В аудиторії проводяться лекційні заняття з провідних дисциплін кафедри, а також зустрічі з гостями кафедри, різноманітні тренінги. Аудиторію оснащено сучасними зручними меблями.

АУДИТОРІЯ 2.220

Площа аудиторії – 23,5 кв. м. Комп’ютерна  аудиторія кафедри, яку орієнтовано на проведення лекційних та практичних занять з дисциплін: «Інформаційні системи і технології в публічному управлінні» та «Електронне урядування і документообіг».  У аудиторії  встановлено сучасні комп’ютери з вільним виходом до мережі Інтернет. На всіх комп’ютерах встановлено сучасне програмне забезпечення для отримання практичних знань студентами денного та заочного відділень. Крім того, аудиторію оснащено проектором, що дає змогу викладачу робити візуальний супровід лекційних та практичних занять. В аудиторії проводяться зустрічі з провідними спеціалістами в галузі інформаційних технологій, державних  електронних закупівель та системного адміністрування. Аудиторію оснащено сучасними зручними меблями.

                                                                        

Надішліть нам своє питання до факультету
×