Відкрита лекція Вертегела С.Я. з дисциплини “Товарознавство”

“Лекційне заняття Вертегел С.Я. з дисципліни «Товарознавство» прочитано відповідно тематичного плану робочої програми дисципліни. Тема лекції та питання, що на ній розглядаються є досить актуальними, змістовно насиченими й логічно продуманими. Під час пояснення використовувалися інноваційні методики, інформаційні технології та мультимедійні засоби навчання. Лектор вільно володіє навчальним матеріалом, який викладає. Вміє встановити контакт зі студентською аудиторією. Стиль поведінки викладача можна віднести до демократичного, адже спілкування було партнерським і відбувалося у формі діалогу, студенти вільно висловлювали свої відповіді і вели себе невимушено. Під час лекції відчувалось добре володіння активними методами навчання. По завершенні лекції був підведений підсумок, виділені основні найбільш суттєві моменти, на які необхідно звернути увагу студентів. Лекція прочитана на високому науковому і навчально-методичному рівні та відповідає вимогам вищої школи.”

Доцент кафедри “Маркетинг” Куліш Т.В.