Відкрита лекція Сокіл Я.С. у ІІ семестрі 2020-2021 н.р. з дисциплини “Маркетинг”

5 лютого 2021 року доцентом кафедри маркетингу ТДАТУ, к.е.н. Сокіл Я.С. була проведена відкрита лекція з дисципліни «Маркетинг» на тему «Інтернет-маркетинг». На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу.
Під час викладення лекційного матеріалу були розкриті інструменти Інтернет маркетингу, принципи використання комплексу маркетингу в цифровому форматі, особливості проведення маркетингових досліджень в мережі Інтернет та таргетування, методи позиціонування та просування сайтів, digital-технології маркетингу для просування сторінок в соціальних медіа, методи підвищення ефективності застосування Інтернет маркетингу.
Під час обговорення викладачі акцентували увагу на важливості представленого матеріалу та його відповідності вимогам сьогодення, що сприяє опануванню бакалаврами необхідних компетентностей для професійної діяльності за обраною спеціальністю. Присутні високо оцінили професіоналізм та педагогічну майстерність лектора. Загалом лекція досягла своєї мети, проведена на належному науково-теоретичному і методичному рівні та відповідає сучасним вимогам вищої школи.