Відкрита лекція Куліш Т.В. у ІІ семестрі 2020-2021  н.р. з дисциплини “Інфраструктура товарного ринку”

4 лютого 2021 року в межах дисципліни «Інфраструктура товарного ринку» доцентом кафедри маркетингу ТДАТУ, к.е.н. Куліш Т.В. було проведено відкрите лекційне заняття на тему: «Макроорганізація оптової торгівлі».  Заняття проводилось за чітко розробленим планом, складеному відповідно до робочої програми. Викладання матеріалу здійснювалося з використанням інтерактивних методів навчання. Під час заняття студенти ознайомилися з сутністю, особливостями та функціями оптової торгівлі, навчилися визначати макроекономічні показники оптової торгівлі. Ефективність заняття була зумовлена вдалою комбінацією різних видів роботи: проведення презентацій, пояснення, обговорення дискусійних питань, творчі завдання. Саме різноманітність і доцільність різних форм роботи на занятті стимулювали творче мислення у студентів та дозволили зберегти стійку увагу слухачів на протязі всього заняття. Всі студенти активно прийняли участь в обговоренні матеріалу та виконанні творчих завдань.

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу. Під час обговорення всі виступаючі відзначили високий науково-теоретичний та методичний рівень проведеної лекції, її актуальність, інноваційність, спрямованість на набуття загальних та спеціальних компетентностей здобувачами вищої освіти, фаховість, відповідність робочій програмі та сучасним вимогам до організації навчального процесу.