Результати роботи гуртка «IT- маркетинг» 2019-2020

Участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях

1. Михайлова М.С. Международная научно-практическая конференція «Актуальные вопросы экономической науки в XXI веке», ГГУ имени Ф.Скорины, Гомель, 18 октября 2019. Тема доповіді: «Цифровые технологи в экономической деятельности».
  2. Михайлова М.С. Міжнародна науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених, «Інноваційний розвиток та безпека підприємств в умовах неоіндустріального суспільства», 31 жовтня 2019 р. м. Луцьк. Тема доповіді: «Впровадження комплексу маркетингу у бізнес структури в неоіндустріальній економіці».
  3. Веселов А.Ю. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Тема доповіді: «Таргетована реклама ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» у фейсбук».
  4. Хахаєва М.Е. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ, м. Мелітополь, 18-22 листопада 2019 року. Тема доповіді: «Сегментування споживачів мінеральної води і вплив реклами на них». С.105-106
  5. Скачков С.В. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Тема доповіді: «Україна на світовому ринку молочної продукції: проблеми та перспективи розвитку».
  6. Іванова Т.О. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Тема доповіді: «Тенденції розвитку пивного ринку України».
  7. Клименко А.О. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Тема доповіді: «Експортно-імпортна діяльність на ринку молока і молочних продуктів» Доповідач:.,
  8. Євпадченко К.С. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Тема доповіді: «Експортно-імпортний потенціал виробників безалкогольних напоїв».
  9. Коньшин В.Ю. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Тема доповіді: «Стан та тенденції розвитку ринку мінеральних вод України».

2.   Публікації

1. Веселов А.Ю. Таргетована реклама ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» у фейсбук. Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ, 18-22 листопада 2019 р. м. Мелітополь: ТДАТУ імені Дмитра Моторного, 2019. С.75-76
  2. Михайлова М.С. Цифровые технологи в экономической деятельності. Актуальные вопросы экономической науки в XXI веке: сборник материалов Междун.науч-практ. конф., 18 октября 2019. Гомель: ГГУ имени Ф.Скорины, 2019. С.388-390.
  3. Хахаєва М.Е. Сегментування споживачів мінеральної води і вплив реклами на них. Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ, 18-22 листопада 2019 р. м. Мелітополь: ТДАТУ імені Дмитра Моторного, 2019. С.105-106.
  4. Скачков С.В. Україна на світовому ринку молочної продукції: проблеми та перспективи розвитку. Збірник тез доповідей Всеукраїнської науковотехнічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ, 18-22 листопада 2019 р. м. Мелітополь: ТДАТУ імені Дмитра Моторного, 2019. С.100101.
  5. Іванова Т.О. Тенденції розвитку пивного ринку України. Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ, 18-22 листопада 2019 р. м. Мелітополь: ТДАТУ імені Дмитра Моторного, 2019. С.82-83.
  6. Михайлова М.С. Впровадження комплексу маркетингу у бізнес структури в неоіндустріальній економіці. Інноваційний розвиток та безпека підприємств в умовах неоіндустріального суспільства: тези доповідей Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, 31 жовтня 2019 р. м. Луцьк, 2019. С.117-119.

3.   Наукові роботи

1. Хахаєва М.Е. 1-ий тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу. Тема наукової роботи: «Удосконалення політики маркетингових комунікацій ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» на ринку безалкогольних напоїв».