Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

МАРКЕТИНГ ЗІ СТАЛЬНИМ ХАРАКТЕРОМ. НОТАТКИ МАРКЕТОЛОГА

МАРКЕТИНГ ЗІ СТАЛЬНИМ ХАРАКТЕРОМ. НОТАТКИ МАРКЕТОЛОГА

У рамках навчальної практики за спеціальністю «Маркетинг» у лютому місяці студенти 3 курсу познайомились з керівництвом ГК «Турбоком» («МЗТк»), відвідали відділ реклами та прийняли участь у виробничому процесі, який нам показали починаючи з ливарного цеху закінчуючи цехом пакування готової продукції. Адже на території заводу розташоване ще одне підприємство – ЛК «МЕЛТ» яке виготовляє корпус для турбокомпресора. Історія заводу «Турбоком» починається з 2000 року, у цьому році заводу виповнюється 15 років. Незважаючи на незначний досвід, підприємство зарекомендувало себе як перспективний виробник якісної конкурентоспроможної продукції.
На сьогодні ГК «Турбоком» – це стрімко розвинуте підприємство з потужною виробничою базою. Обладнання заводу представлено сучасними імпортними токарними оброблювальними центрами, фрезерно-свердлильними верстатами, спеціальним електронним обладнанням для контролю якості продукції, виконання діагностики, тестування і випробовування продукції. З 2011 року готовий продукт обов’язково підлягає передпродажному тестуванню на унікальному стендовому обладнанню, яке представлене в Україні тільки на заводі «Турбоком» та підтверджує відповідність продукції власним стандартам ТМ «Турбоком» та технічним умовам ДСТУ 2270-93.
Попит на продукцію заводу щорічно стрімко зростав на 20%, що змусило розширювати виробничі потужності. На данний момент площа МЗТк-Турбоком займає 1 тис. м2. Мелітопольський завод турбокомпресорів «Турбоком» на сьогодні має тісні економічні зв’язки з такими країнами як:Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Прибалтика, Казахстан.
Для себе ми визначили, що з точки зору маркетингу, для промислового підприємства дуже важливо рекламувати себе на міжнародному рівні. Адже, підприємство постійно рекламує свою діяльність на міжнародних виставках разом з компаніями з Австралії, США, Туреччини, Китаю, Росії. З 2004 року завод «Турбоком» приймає щорічно участь у міжнародній промисловій виставці «Золота Осінь» в Москві. Також вже двічі продукція заводу виставлялась на виставках «АГРОПРОДЄКСПО» в Астані(Казахстан) та «АГРО» в Києві. Більш того, маркетинговий досвід підприємства розширюються через зв’язки з громад кістю та проведення соціальних заходів. В місті завод «Турбоком» добре знають ще як і мецената. МЗТк постійно спонсорує мелітопольські спортивні клуби та фінансує виїзд спортсменів на міжнародні змагання.
Корольова Карина група 11сМК «Маркетинг»

 

 

 

Надішліть нам своє питання до факультету
×