Екскурсія маркетологів до Кам’янсько-Дніпровського району

Опановуючи професію, перший та другий курси маркетологів 14 листопада відправилися на екскурсію до Кам’янсько-Дніпровського району на підприємства, пов’язані з агропромисловістю для безпосереднього ознайомлення з логістикою плодово-овочевих товарів, їхнім пакуванням й зберіганням за всіма стандартами та управлінською складовою господарств. Спершу, студенти відвідали підприємство, яке спеціалізується на складанні та пакуванні продукції, «Агрокоин». Вони займаються експортом вже готової продукції до Германії, Австрії, Польщі. Тобто, українські овочі та фрукти відправляється до європейських супермаркетів, де мають великий попит. Ця фірма була відкрита 22 вересня 2017 року завдяки фінансовій підтримці Українського бізнес-проекту з розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Після ТОВ «Агрокоин» маркетологи вирушили до тепличного господарства «Силово», де вирощується продукція для експортних продажів. Головний керуючий підприємства наглядно ознайомив студентів з технологією виробництва, продемонстрував новітнє обладнання, яке забезпечує автоматизацію догляду за плодово-овочевою продукцією. Маркетологи змогли дізнатися про важливу роль своєї професії у даному виді діяльності, як проводиться управління збуту, важливість точної технологічної відповідності стандартам при логістиці перевезень та багато іншого, задаючи питання, що їх цікавили.

Плясецька Вікторія, голова інформаційного відділу

студентської ради ФЕБ