Доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Бакіна Т.В. пройшла стажування в Міжнародному навчальному центрі МАШАВ з 24 липня по 19 серпня 2016 року.

MASHAV  –  це Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва в галузі розвитку. Воно має на меті надання країнам, що розвиваються кращих досягнень Ізраїлю в області розробок і планування. MASHAV головним чином займається тими сферами діяльності, в яких Ізраїль досяг особливих успіхів, зокрема – сільське господарство і розвиток сільських районів, управління водними ресурсами, підприємницька діяльність та інновації, розвиток громад, медицина і охорона здоров’я, права жінок і освіту.

Стажування проходило за темою «Підтримка жіночого підприємництва як фактор сталого розвитку».  Метою даної навчальної програми є сприяння забезпеченню гендерної рівності та сталого розвитку шляхом вивчення можливості створення малого бізнесу в якості джерела отримання доходів і зайнятості в екологічно безпечній і соціально інклюзивній обстановці.

Учасники отримали уявлення про різні моделі систем підтримки малого і середнього бізнесу, гендерно-сенситивну політику в сфері підприємництва в цілому, а також ознайомились з практикою соціального підприємництва. Крім того, були розглянуті різні аспекти планування, розвитку та управління малими підприємствами.

В результаті відвідування Міжнародного навчального центру МАШАВ була організована Бізнес-школа «Як відкрити власну справу» для студентів старших курсів Таврійського державного університету.

Навчання на курсі дозволила вдосконалити програми та зміст дисциплін «Концептуальні основи сталого розвитку», «Економічна психологія», «Економіка», «Економіка фірми».