Дистанційне навчання на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування»

Поточна ситуація з карантином вносить суттєві корективи в навчальний процес. Дистанційне навчання на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» налагоджено і успішно використовується студентами та викладачами завдяки навчально-інформаційному порталу ТДАТУ.

Сьогодні для успішної професійної діяльності викладачі повинні використовувати інформаційні ресурси. Сучасні інтернет-технології дозволяють значно розширити освітній процес. Так, для активізації навчання, з початку запровадження карантину викладачі кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» проводять он-лайн заняття за допомогою платформи «Zoom us» відповідно до узгодженого зі студентами графіку. Це сучасний сервіс для організації відеоконференцій і онлайн-зустрічей в режимі реального часу для надання індивідуальних консультацій і проведення групових занять.

Переваги такого начального процесу у ситуації, що склалася, очевидні:

• є зв’язок з кожним студентом групи;
  • можливість демонстрації матеріалів лекції і практичних робіт;
  • є чат, де можна писати повідомлення;
  • можна здійснювати запис заняття;
  • учасники можуть робити примітки для досягнення максимальної інтерактивності.

Такий формат організації навчання відрізняється економічністю, доступністю і комфортністю. Зі студентами обговорюються план-графік проведення занять, але, в основному, він співпадає з розкладом – це зручно викладачам і зберігає цілісність навчального процесу. Більшість студентів зацікавлені в такому форматі проведення лекцій і практичних занять. Вони демонструють реальну залученість і мотивацію, активно приймають участь у відеоконференціях, вирішують з викладачем складні питання, і після засвоєння матеріалу виконують і надсилають свої роботи.

Онлайн-навчання надає реальні можливості до гнучкого та ефективного отримання нових знань  і має перспективу в сучасному освітньому механізмі.

Графік дистанційних занять кафедри ФБСС