Державна атестація молодших спеціалістів у ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”

Сьогодні, 23 червня 2020 року, у відокремленому структурному підрозділі “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” відбулася державна атестація  випускників освітньої програми спеціальності 076  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у формі складання комплексного кваліфікаційного екзамену, яка завершується видачею документа про вищу освіту встановленого зразка про присудження освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» з присвоєнням кваліфікації «молодший спеціаліст з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності».

Голова державної екзаменаційної комісії – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Грицаєнко Галина Іванівна