Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Кафедра економіки

Кафедра економіки

Сучасна людина не може обійтися без економічних знань і умінь. Економічна освіта потрібна кожному, оскільки вона дозволяє реалізувати потенціал людини в умовах ринкових конкурентних відносин.

Спеціаліст в галузі економіки – це унікальний фахівець, який володіє високим рівнем економічної, комп’ютерної, статистичної підготовки та економічного аналізу, знає «правила» гри на валютному, товарному, фондовому ринках, що володіє формами, методами організації зовнішньоекономічної діяльності. Його професійна діяльність здійснюється у зовнішньоекономічній, валютно-кредитній та фінансовій сферах як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Кафедра є випускаючою за спеціальностями 051-“Економіка” та 242-“Туризм”

Спеціальність 051-Економіка

Спеціальність 242-Туризм

Задачі кафедри:

 • – передати студентам фундаментальні знання в області економіки та сформувати в них цілісне бачення економічної дійсності;
 • – сформувати у студентів економічний світогляд, що створює адекватну уяву про сучасні економічні процеси та перетворення як у вітчизняній економіці так і зарубіжних країнах;
 • – сприяти розвитку навичок у студентів до розв’язання конкретних економічних задач на основі застосування фундаментальних принципів економічної науки.
Склад кафедри
 • Карман Сергій Вікторович
  к.е.н., доцент, завідувач кафедри

  Педагогічна діяльність:
  Ведучий викладач з дисципліни «Історія економіки та економічної думки».

  Сфера наукових інтересів:
  Оцінка та прогнозування рівня економічного ризику, бізнес-планування, економічна безпека, оцінка економічного та експортного потенціалу.

Надішліть нам своє питання до факультету
×