ДЕНЬ ЗНАНЬ У СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ

2 вересня 2018 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся урочистий захід, присвячений Дню Знань, де основними героями стали першокурсники, новостворені студенти вищого закладу освіти. Не виключенням стали і студенти спеціальності ТУРИЗМ і ЕКОНОМІКА факультету економіки та бізнесу.
Кафедра економіки вітає своїх студентів-першокурсників зі святом, з початком навчального року! Бажає їм великих досягнень, щоб роки, які вони провели в стінах університету, були наповнені яскравими враженнями студентського життя, а отримані знання, вміння і навички дозволили зайняти гідне місце в житті, стати справжніми професіоналами своєї справи !!!
Після загально університетського свята студенти були запрошені в аудиторії, де декан факультету Карман Сергій Вікторович привітав студентів з початком навчального року, познайомив першокурсників з кураторами та професорсько-педагогічним персоналом кафедри. Кожному першокурснику урочисто було вручено залікову книжку та пам’ятний подарунок.
Якими ж урочистими, схвильованими та надзвичайно гарними були наші нові студенти! Як вони раділи маленьким подарункам і великому торту із зображенням ТДАТУ від викладачів! Як уважно вони слухали про перспективи свого навчання та майбутні зарубіжні практики, пропоновані кафедрою, як активно вони задавали питання та висловлювали свої надії на майбутнє! Нехай же усі ці мрії здійсняться і святковий настрій збережеться у них на усі роки навчання у ТДАТУ!!!
Кафедра економіки