Кафедра ПТБ на Дні відкритих дверей у ТДАТУ

Сьогодні, 19 жовтня 2019 року, в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся масштабний захід для абітурієнтів – День відкритих дверей.

Для учнівської молоді та їх батьків були проведені спеціалізовані екскурсії навчальними корпусами, де відвідувачі могли на власні очі побачити сучасне обладнання в навчальних лабораторіях, і оснащені за новітніми технологіями лекційні аудиторії. Також майбутні студенти відвідали музей історії університету та затишне студентське кафе.

Чудовим доповненням свята стали яскраві фото-зони по всій території університету. Майбутні абітурієнти із задоволенням фотографувалися в мальовничому дворі університету.

Особливу програму для своїх майбутніх студентів підготували викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Розповідь про специфіку спеціальності та особливості навчання в університеті вони доповнили приємними жартівливими сюрпризами:

• на Колесі Фортуни учні могли  визначитись з видом бізнесу, в якому їм обов’язково поталанить;
  • за допомогою економічних ребусів майбутня еліта бізнесу могла продемонструвати власні знання у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;
  • солодкі призи-цукерки містили приємні побажання на майбутнє.