Чергова перемога в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК» згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 31.03.2020 р. № 22.1/10-778 Галузевою конкурсною комісією у запланований термін підведено підсумки на основі проведеного рецензування робіт та відповідно розміщених на сайті рейтингових списків визначено переможців.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений здобувач ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності 076 – “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” Недорєзков Андрій (група 11 МБ ПТ), керівник наукової роботи – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Педченко Ганна Павлівна.

Так держать!