Брейн Ринг «Фінансова освіта – основа добробуту»

Вітаємо переможців Брейн Рингу «Фінансова освіта – основа добробуту» команду ЗОШ № 1 – «Динаміт»!

15 листопада 2018 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» змагалися учні ЗОШ № 1, Ліцею № 5, Ліцею № 10, НВК № 16, Ліцею № 19 та Мелітопольського коледжу ТДАТУ.

Учасники з азартом відповідали на запитання фінансової тематики, формували споживчий кошик та купували й продавали акції на фінансовому ринку.

Колектив кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» вдячний усім учасникам і бажає успіху у вирішенні фінансових питань у майбутньому! Адже, Фінансова Освіта – Основа Добробуту !