Атестація студентів спеціальності маркетинг, що навчаються за дуальною системою

Досвід підготовки фахівців у провідних країнах Європи (Німеччині, Австрії, Швейцарії) за дуальною системою навчання, свідчить про те, що така організація освітнього процесу є найбільш ефективною. Її впровадження – одне з пріоритетних завдань освітнього процесу у ТДАТУ.

3 грудня на кафедрі маркетингу було проведена атестація студентів, що навчаються за дуальною формою навчання, де були присутні  представники підприємств, які керують студентами:  директор ТОВ «Борисфен Трейдінг» Бінчев Є.О., директор рекламного агентства «PANDA»  Хілько М.Г., спеціаліст ІТ Hegelmann Transporte Group Капінос С.С.; зам. директора ТОВ Кондитерська фабрика «Фантазія» Проскурня О.В., директор сервісного центру Master Jack Буслаєв Є.В., головний адміністратор Celentano Ristorante Федоряка Є.О.

Студентами, які навчаються за дуальною формою здобуття освіти, були представлені  презентації-доповіді, в яких проаналізовано підприємство, визначено їх посадові обов’язки та отримані професійні компетенції.

Представники підприємств оцінили високу якість теоретичної підготовки студентів та їх вміння застосовувати ці знання на практиці. Також, було надано пропозиції щодо підвищення рівня організації дуального навчання та корегування навчальних планів відповідно до потреб виробництва.