Атестація студентів дуальної форми навчання на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування»

В середу 4 грудня 2019 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбулась атестація здобувачів вищої освіти, які навчаються на дуальній формі навчання. На заході були присутні викладачі кафедри, завідувач відділу практичної підготовки ТДАТУ імені Дмитра Моторного Якунічев Ю.О., заступник декана з навчальної роботи факультету економіки та бізнесу к.е.н., доцент Радченко Н.Г., керівник відділення ПАТ «ІндустріалБанк» Ярова Т.М., Тюніна І. (АТ «Ощадбанк») та Комар А. (АТ «Креді Агріколь Банк»).

Традиційно атестація здобувачів відбувалася у форматі обміну досвідом роботодавців та студентів, які працюють. І як завжди жваве обговорення велось про важливість практичної підготовки безпосередньо за межами університету на робочих місцях. Кожен доповідач акцентував увагу на тому, що освітні програми по спеціальності в повній мірі відповідають вимогам роботодавців. Серед суб’єктів господарювання, з якими підписані договори про дуальну форму навчання більшість є банківськими установами, тому запрошені роботодавці рекомендують частіше проводити тренінги, навчання або батли, які б розвивали та підвищували манеру спілкування та комунікабельність.