Академічна доброчесність у роботі наукового гуртка “Економіка та розвиток підприємництва”

10 жовтня 2019 року  відбулося  засідання наукового гуртка «Економіка та розвиток підприємництва» на кафедрі  підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.  Тема зустрічі  «Проблеми та тенденції розвитку роздрібної та оптової торгівлі».

Керівник гуртка кандидат економічних наук, доцент Тебенко В.М. виступила з інформацією “Про  академічну доброчесність». Студенти були ознайомлені з обов’язками учасників освітнього процесу щодо її дотримання та видами можливих її порушень. Більш детально в розмові розглянули питання академічного плагіату.