Академічна доброчесність на кафедрі менеджменту

Головною темою засідання кафедри менеджменту що відбулося 26 лютого 2021 року, стало обговорення “Антикорупційної програми ТДАТУ” та Закон України “Про запобігання корупції”. На засіданні співробітники кафедри ознайомились з «Планом заходів запобігання та протидії корупції у ТДАТУ». Увагу було приділено питанням відповідальності за порушення закону та вчинення корупційного злочину. Завідуюча кафедрою менеджменту, професор, доктор економічних наук Нестеренко Світлана Анатоліївна підкреслила, що співробітники мають дотримуватися норм професійної етики відповідно до Кодексу честі та Антикорупційної програми ТДАТУ, вимог Закону України “Про запобігання корупції”.