26 жовтня в рамках проекту «Школа Успіху. Мелітополь 2018» на території ТДАТУ для школярів Мелітопольських шкіл було проведено профорієнтаційні заходи під егідою факультету «Економіки та Бізнесу».

Школярам розповідали про історію університету, видатних випускників, студентське життя та напрями підготовки майбутніх фахівців. Також були представлені можливості закордонних практик. У виступах приймали участь: Циновська Тетяна Томашівна – начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки з презентацією «ТДАТУ – Лідер Вищої освіти», Бороздіна Альона Сергіївна – представник відділу міжнародних зв’язків та випускниця ТДАТУ з презентацією «Увесь світ навколо тебе», Ортіна Ганна Володимирівна – завідуюча кафедрою «Публічне управління, адміністрування та право», доктор наук з державного управління, з презентацією «Участь Молоді», Ломейко Олександр Петрович – проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат технічних наук, доцент звернувся до школярів з вітальним словом. Студентський актив факультету «Економіки та Бізнесу» – Грєджев Іван, Стоєва Вікторія з презентацією та відеороликом «Студентське життя» долучив школярів до студентських реалій. Подопригора Анастасія зацікавила майбутніх абітурієнтів презентацією на тему «Стажування в Німеччині з програмою DBV».

Після презентацій школярам була проведена невеличка екскурсія територією університету по закінченню якої їх частували смачним обідом в їдальні ТДАТУ.