1 тур Всеукраїнської олімпіади для школярів

29 лютого 2020 року в ліцеї №5 Мелітопольської міської ради Запорізької області був проведений 1 тур Всеукраїнської олімпіади Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, головною метою якого була професійна орієнтація вступників.

Олімпіаду проводили кандидати наук, доценти Тебенко Віта Миколаївна (кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності) та Болтянський Олег Володимирович (кафедра мехатронних систем та транспортних технологій). Перед початком олімпіади викладачі ознайомили випускників з умовами її проведення та надали всі необхідні роз’яснення щодо організаційних питань. Свій рівень знань з української мови показали п’ятдесят учнів випускних класів.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності бажає учасникам олімпіади успіхів і вдалого вибору майбутньої професії!