Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Новини та анонси подій факультету

ДЕНЬ МАТЕРІ

День матері відзначається на Україні у другу неділю травня, відповідно до Указу Президента країни від 10 травня 1999 року № 489/99. Але він має більш давню історію.

У 1928 році вперше День матері відсвяткував Союз Українок Канади, а у 1929 році свято прийшло до Галичини. Організатором торжеств була Олена Кисилівська, редактор тижневика «Жіноча доля».

Свято вшановування матері в Україні прийнялося легко. Шанування жінки-матері в Україні є давньою традицією, її з давніх часів вихваляли як берегиню сім’ї, роду і народу. Пізніше це шанування посилилося поклонінням Матері Божої – заступниці і покровительці всіх українців, а в подальшому – любов’ю до створеної в мріях матері-Україні. А у сучасній Україні законодавчо святкування Дня матері було встановлено у 1999 році, у зв’язку з чим давня традиція святкування Дня матері сьогодні набуває нового звучання. Особливо широко це свято і зараз відзначається в Західній Україні: влаштовуються святкові вечори, виставки, концерти, забави. З кожним роком все більше українських сімей саме в цей день вітають своїх мам і бабусь.

Любі наші матусі! Щиро вітаємо вас зі святом! Бажаємо вам здоров’я, добробуту, гарного настрою! Мирного неба! Яркого сонця! Цвітіння природи! Частіше посміхайтеся та менше сумуйте!

Щастя та любові вам і вашим родинам!

 

Надішліть нам своє питання до факультету
×